Zapisz się

 

 

VIII Praska Dycha jest w 2015 częścią globalnego programu treningowego Nike+ Run Club.

Udział w biegu jest bezpłatny. Aby zapisać się na naszą imprezę, należało się do niej zgłosić za pośrednictwem polskiej strony nike.com/warsaw. 

NIESTETY (DLA KOLEJNYCH CHĘTNYCH) W CIĄGU 48 GODZIN LISTA STARTOWA SIĘ ZAPEŁNIŁA.

Obecnie zapisy nie są już prowadzone, limit 300 uczestników został osiągnięty.

Jedynym warunkiem zgłoszenia było posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na stronie nike.com oraz akceptacja warunków i zasad udziału w wydarzeniu. Warunki i zasady opisane są szczegółowo w dokumencie, który można obejrzeć w toku procesu rejestracyjnego.

Trasa biegu jest atestowana a wyniki mierzone są elektronicznie przez chipy, które uczestnicy otrzymują w dniu biegu w Biurze Zawodów. Liczba uczestników ograniczona jest do 300 osób.

Zapraszamy po inne informacje, w tym harmonogram imprezy, do Działu „O biegu”.

 

 

31 komentarzy

 1. Krzychu pisze:

  Szkoda tak fajnej imprezy! Beznadziejna decyzja, a tak czekałem na ten bieg…..

  • Praska Dycha pisze:

   @Krzychu,
   W zasadzie niewiele się zmienia. Różnica polega tylko na braku klasyfikacji i nowość: startujemy na deklarowany czas, a kończymy wszyscy w zbliżonym czasie – takiego finiszu Świat nie widział! :)

   • Krzysztof pisze:

    Zakładając prawidłowość deklaracji, będzie niezły ścisk na mecie

    • Praska Dycha pisze:

     Damy radę! Pomiar czasu jest elektroniczny, nie ma też obowiązku biec do mety za Pacerem. Jeśli ktoś poczuje, że tempo dla niego jest za wolne lub za szybkie, może finiszować w swoim tempie. Będzie to jeden z nielicznych tego typu biegów w Polsce. Cieszymy się na taki eksperyment:)

   • Tomek Szymczak pisze:

    Martwi mnie tylko wizja tłoku przed metą. Ciężko będzie w tych warunkach o życiówkę :-(

  • Alatriste pisze:

   Niestety podzielam zdanie Krzycha. Przykre to, ja też specjalnie czekałem właśnie na tę imprezę…

   • Kuba Wiśniewski pisze:

    Witam Panow Krzychu i Alatriste
    Rozumiejąc rozczarowanie do końca nie dociera do mnie „beznadziejność” naszej decyzji.
    Proszę napisać, czego Panowie oczekiwali po imprezie biegowej, może uda nam się wyjaśnić, że bieg mimo wszystko będzie ciekawym wydarzeniem. Mamy elektroniczny pomiar czasu, pacerow prowadzących grupy na konkretny wynik, picie i przekąski po biegu, depozyt, przebieralnie, toalety, zabezpieczenie medyczne. Dodam, że udział w biegu jest bezpłatny. Niestety nie mamy nagród i odrębnych klasyfikacji w wynikach – czy to jest powodem Panów niechęci? Pozdrawiamy i zapraszamy na wspólne bieganie.

    • Piotrek Z. pisze:

     Bieg mimo wszystko będzie, bo różnie z nim bywało w przeszłości. To chyba najważniejsze.

     Kuba, Mariusz,
     Super, że udało się do niego doprowadzić.

 2. igor pisze:

  Czy juz wiadomo kiedy ‚rezerwacja miejsca’ będzie możliwa?

 3. Robert pisze:

  Regulamin to jest jakiś, nie ma, czy może tylko dla wtajemniczonych z karą umowną za niezłamanie zakładanego czasu?? A może najpierw muszę się zapisać, żeby poznać regulamin?

  • Kuba Wiśniewski pisze:

   Panie Robercie!
   Warunki i zasady udziału w wydarzeniu szczegółowo wymienione są w dokumencie dostępnym w toku rejestracji. Przed ostatecznym potwierdzeniem udziału w imprezie. Nie ma tam drugiego, trzeciego ani czwartego dna. Czy kiedyś spotkał się Pan z konsekwencjami finansowymi przy tego typu wydarzeniach? Proszę nie posądzać nas o złą wolę.
   Przypominamy, że udział w imprezie powinien być dobrowolny i jest bezpłatny. Mam niejasne wrażenie, że właśnie to wzbudza podejrzenia.
   Organizując ósmą edycję biegu skupiamy sie na prostej, kameralnej imprezie, zapraszamy do walki o rekordy życiowe:) Jestem przekonany, że uczestnicy 8 Praskiej Dychy nie bedą zawiedzeni.
   Pozdrawiam

 4. Andrzej pisze:

  Panowie Organizatorzy, na którą serię powinienem się zapisać. Chciałbym oczywiście pobiec poniżej 35 minut ale wiem, że stać mnie będzie prawdopodobnie „tylko” na 35:50-36:30. Ogólnie dla mnie super formuła takiego biegu, bez medali i nagród, koszulek, tylko z nastawieniem na wynik. Trochę przeraża mnie jednak tylko przewidywany finish 300 osób na raz…

  • Kuba Wiśniewski pisze:

   Ciężko powiedzieć, jest Pan pomiędzy grupami faktycznie. Z jednej strony może Pan rozpocząć ambitnie, tempo w każdej grupie będzie raczej równe, a nie narastające. Tak czy siak nawet jeśli ustawi się Pan z grupą ponizej 35 minut i będzie ona dla Pana zbyt wymagająca, może Pan doganiać inne grupy (bieg jest na pętlach), więc nie zostanie Pan zupełnie sam.
   Gdyby Pana niedawno uzyskany rekord życiowy wynosił bliżej 40 minut, proponowałbym tą grupę (<40).

 5. bw pisze:

  zaraz zwalniam miejsce w biegu

 6. roman pisze:

  Szukałem biegu pod nazwą Praska Dycha. Szkoda że nie znalazłem informacji o zmianie LOGA :( Miałem tu zyciówkę :)Bardzo żałuję że nie stratuję.

 7. Marcin pisze:

  Około 10:00 na stronie Nike zwolniło się jedno miejsce i udało mi się zarejestrować. Teraz też widzę 1 miejsce :) Rozumiem, że jestem zapisany ?

 8. Wojciech pisze:

  Witam. Mam pytanie czy jest gdzieś dostepna lista startowa biegu. wprawdzie mam informację że jestem zapisany ale wolałbym to wiedziec na pewno . Drugie pytanie czy na koniec biegu bedą pamiatkowe medale.Pozdrawiam Wojtek

  • Praska Dycha pisze:

   Ponadto otrzymają Państwo jeszcze jednego maila z przypomnieniem o imprezie.
   Jeśli już dostał Pan informację z potwierdzeniem na mail, to tak, jest Pan zapisany.
   Jeśli chce Pan być pewny na 110% to proszę do nas napisać maila ze swoim imieniem i nazwiskiem.

 9. Bogdi pisze:

  Było świetnie, Pacer na 55: super – dzięki, Kaśka!

Skomentuj


 

Dzieje się

WYNIKI 2015

  Na stronie STS_TIMING (kliknij, by zobaczyć) znajdują się już wyniki z dzisiejszych zawodów. Mamy nadzieję, że udało się poprawić jak najwięcej...

 
Dzień biegu

Dzień biegu

W niedzielę 15.11 rusza kolejna, tym razem kameralna, edycja Praskiej Dychy. W tym roku bieg jest częścią programu treningowego Nike+ Run Club. Uczestnicy mogą...