O biegu

 

 

W tym roku bieg odbędzie się 15 listopada, w pięknej, jesiennej scenerii Parku Skaryszewskiego. Biuro zawodów będzie działać od godziny 9.00, a start pierwszego z biegów nastąpi o 10.30.

Nasza impreza będzie miała zupełnie inny, kameralny charakter, choć nadal będzie można na atestowanej trasie bić swoje rekordy życiowe na 10 km. Upraszczamy formułę i wracamy do korzeni biegania.

PraskaVIII

W tym roku Praska Dycha jest jednocześnie treningiem Nike+ Run Club, czyli częścią globalnego cyklu treningów. Dlatego limit osób może wynieść maksymalnie 300 osób, a zapisy do tej imprezy odbywają się za pośrednictwem strony www.nike.com/warsaw.

Udział w biegu jest bezpłatny. Zapewniamy przebieralnię, depozyt rzeczy, toalety, ciepłe i zimne napoje po biegu oraz małą przekąskę. Pomiar czasu będzie elektroniczny, a wyniki uczestników będą mierzone od momentu przekroczenia linii startu do momentu przekroczenia linii mety (czas netto). Jednak nie przewidujemy ani przeprowadzania klasyfikacji, ani nagród dla najszybszych.

Nasz bieg w tym roku kierujemy do tych, których interesuje przełamywanie własnych słabości i dobra zabawa. W zależności od deklarowanych zgłoszeń, Waszych możliwości i oczekiwań, możecie pobiec w 6 różnych grupach, które startują co 5 minut. Każda z grup ma swojego opiekuna – Pacera, który nie tylko prowadzi bieg na zakładany wynik, ale również przygotowuje uczestników do startu w ramach rozgrzewki… no i liczy kółka:) Do pokonania 5 i 2/3 pętli. W sumie 10000 metrów.

Po biegu zapraszamy na rozmowy z ekspertami Nike+ Run Club.

Spotykamy się w Parku Skaryszewskim, podobnie jak w ostatnich latach, na placu w pobliżu klubu KS Drukarz i muszli koncertowej. 

Zgłoszenia do biegu odbywają się za pośrednictwem strony nike.com/warsaw.

Orientacyjny plan minutowy:

9.00 Początek działania Biura Zawodów

10.04 Powitanie uczestników i odprawa

10.30: Start grupy <60 minut

10.35: Start grupy <55 minut

10.40: Start grupy <50 minut

10.45: Start grupy <45 minut

10.50: Start grupy <40 minut

10.55: Start grupy <35 minut

12.00 Zakończenie imprezy

Jedynym warunkiem zgłoszenia do Praskiej Dychy jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na stronie nike.com oraz akceptacja warunków i zasad udziału w wydarzeniu. Warunki i zasady opisane są szczegółowo w dokumencie, który można obejrzeć w toku procesu rejestracyjnego.

 

 

 

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Bądź pierwszy.

Skomentuj


 

Dzieje się

WYNIKI 2015

  Na stronie STS_TIMING (kliknij, by zobaczyć) znajdują się już wyniki z dzisiejszych zawodów. Mamy nadzieję, że udało się poprawić jak najwięcej...

 
Dzień biegu

Dzień biegu

W niedzielę 15.11 rusza kolejna, tym razem kameralna, edycja Praskiej Dychy. W tym roku bieg jest częścią programu treningowego Nike+ Run Club. Uczestnicy mogą...